kosz prezentowy z kawą, paczka prezentowa, paczki prezentowe z kawą, kosze prezentowe z kawą

Black Lilac & Orange Coffee | Zestaw Prezentowy Basic

Cena:

95.00  netto

Minimum zamówieniowe: 10 szt.

Zapytaj o możliwość dodatkowego rabatowania przy zakupie większej ilości jednego produktu.

Zapytaj o możliwości personalizacji lub / i zamianie opakowania na kartonowe.

Dowiedz się więcej

Przejdź do listy zakupowej

Zestaw Prezentowy "Black Lilac & Orange Coffee"

 

Kosz prezentowy "Black Lilac & Orange Coffee" to uniwersalny zestaw prezentowy, który idealnie sprawdzi się na niemal każdą okazję. Kosz prezentowy z kawą stanowi doskonałą alternatywę dla zestawów upominkowych zawierających alkohol. Kompozycja upominkowa została uzupełniona o klasyczne dodatki. Wśród nich znajdziecie: czekoladę, miód i syrop do herbaty. Warto podkreślić, że choć kosz upominkowy z kawą oferujemy zazwyczaj jako prezent dla kawosza, to z pewnością jest to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji w naszej ofercie. Krótko mówiąc, prawdziwy kawosz jako miłośnik intensywnych aromatów i prawdziwy smakosz z pewnością go doceni. Nie znaczy to jednak, że prezent nie spełni oczekiwań laików w kawowym świecie

 

W skład zestawu wchodzą:

-Świeżopalona Kawa Mielona Aromatyzowana o Smaku Pomarańczy 100% Arabica [Ziarna Kawy Brazylia Mogiana] 200g Baumgart Kaffee

-Susz Napar z Kwiatów Czarnego Bzu z Polskiej Manufaktury Cieleśnica 60g

-Polski 100% Naturalny Miód Kremowany z Pomarańczą z Baranowa Apimar 220g

-Belgijska Czekolada Mleczna z Karmelem i Solą Morską "Carmel & Sea Salt Milk Chocolate" 100g Cachet

- Skrzynka drewniana wraz z wypełnieniem z wełny drzewnej

 

Dlaczego kosz prezentowy z kawą?

Jak już wspomniano, w zestawie króluje jakościowa kawa od Baumgart Kaffee. Do kompozycji wybraliśmy ciekawą propozycję - świeżopaloną, kawę mieloną aromatyzowaną smakiem pomarańczy. Komponując nasze kosze prezentowe z kawą, choć wiemy że gatunków kaw pochodzących z różnych rejonów Świata jest niezliczona ilość, najczęściej decydujemy się na wybór ziaren gatunku arabica. W tym wypadku, kawa od Baumgart Kaffee to 100% ziarna kawy Brazylia Mogiana, właśnie 100% arabica.

Eleganckie drewniane pudełko prezentowe wypełnione słodkościami to idealny pomysł na prezent dla tradycjonalistów. Wszak kto nie doceni aromatycznej kawy, czy jakościowych czekoladek? Faktem jest, że niejednokrotnie szukając doskonałego pomysłu na prezent przetrząsamy niezliczone oferty, aby na końcu zdecydować się na możliwie najbardziej bezpieczny wybór. Należy pamiętać, że ekskluzywny upominek wcale nie musi być awangardowy. Idealny prezent bowiem to taki, którym możecie obdarować swoich kontrahentów i pracowników, mając pewność, że przepyszne słodkości i aromatyczna kawa na pewno ich ucieszą.  Krótko mówiąc, kosz prezentowy z kawą to prezent dla każdego i na każdą okazję!

 

Szukasz innego zestawu prezentowego?! Sprawdź pozostałe kosze prezentowe z kawą dostępne w naszej ofercie!

 

Oferta powstała w wyniku kooperatywy z projektami:

  • Mniam Studio by Fotografia w Biznesie - odpowiadają za kompozycje, stylizacje oraz doskonałe fotografie naszych zestawów prezentowych.
  • Rarytasy i Wino - nasza hurtownia produktów delikatesowych klasy premium, dzięki której w każdym naszym zestawie prezentowym znajdziecie najwyższej jakości produkty z całego Świata.
phone-handsetmap-markercrossmenu