Zestawy Prezentowe od Gift FactoryKosze prezentowe z polskimi produktami "Made in Poland" to jedna z najbardziej tradycyjnych i klasycznych kolekcji w naszej ofercie. Stworzona z myślą o regionalnych smakach i aromatach oraz często niedocenianych przez smakoszy tradycyjnych produktach regionalnych. Skupiliśmy się na selekcji najlepszych polskich smakołyków od lokalnych producentów i rodzinnych manufaktur. Wszystkie specjały wchodzące w skład kolekcji to ukłon w stronę polskich smaków.

Dla kogo? Kosze prezentowe z polskimi produktami tradycyjnymi.

Polski kosz prezentowy to doskonały pomysł na prezent dla tradycjonalistów, ceniących sobie klasyczne upominki. Kosze skomponowane w oparciu o polskie specjały uchodzą także za idealny pomysł na prezent dla obcokrajowców. Co warto podkreślić, tak dla partnerów biznesowych, jak i pracowników. Innymi słowy kosze z polskim produktami to z jednej strony doskonały upominek dla każdego kto ceni polską tradycję, z drugiej zaś oryginalny prezent dla osób z zagranicy.

Polski kosz prezentowy także może być elegancki.

Oferowane przez nas produkty to prawdziwe smakołyki o polskim rodowodzie, niedostępne w dużych marketach. W koszach upominkowych znajdziecie jakościowe przetwory - słodkie i wytrawne, tradycyjne polskie alkohole i wódki, a nawet ręcznie robioną czekoladę.

  • DLACZEGO ZESTAW PREZENTOWY OD GIFT FACTORY?

    Wiemy doskonale, że wybór odpowiedniego upominku potrafi przyprawić o zawrót głowy? Mnogość ofert, bez względu na nasze własne upodobania i gusta, każe bowiem sprawdzić każdą z ofert kilkukrotnie. Niezależnie od okazji, o prawidłowo wybrany i spersonalizowany kosz upominkowy, wcale nie jest łatwo. Czy rzeczywiście w dzisiejszych czasach wystarczy zamówić i podarować po prostu kosze ze słodyczami? Czy wręcz przeciwnie? Należy pamiętać, że w rzeczywistości piękny kosz prezentowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, to także wizytówka firmy!

    phone-handsetmap-markercrossmenuchevron-down