Zestawy Prezentowe od Gift FactoryAutorska kolekcja Gift Factory "Around the World" to nic innego jak najwyższej jakości, luksusowe kosze prezentowe, zainspirowane podróżami. Kolekcja została podzielona na serie odpowiadające krajom pochodzenia delikatesów, wchodzących w skład wyjątkowych upominków i podarunków.

Zestawy delikatesowe z podróżniczej kolekcji to propozycja dedykowana dla międzynarodowych firm działających na polskim rynku. Sposób na zapoznanie pracowników i kontrahentów z smakołykami i delikatesami z rodzinnego rynku macierzystej organizacji. Zapakowane w eleganckie pudełka, starannie wyselekcjonowane delikatesy to prawdziwie luksusowe kosze prezentowe. Odpowiednie na niemal każdą okazję! Znajdziecie w nich kompozycje złożone z najwyższej jakości produktów gourmet. W tym delikatesów wytrawnych i słodkich, aromatycznej kawy i herbaty, win z cenionych winiarni oraz alkoholi premium, takich jak whisky, kraftowa wódka, czy nalewka.

Obecnie kolekcja koszy delikatesowych "Around the World" liczy trzy niepowtarzalne na polskim rynku serie. Wśród nich: Flavours of Italy, Flavours of Spain oraz Flavours of Greece. Kolejne oczywiście w przygotowaniu :)!

  • 1 2 3 5

    DLACZEGO ZESTAW PREZENTOWY OD GIFT FACTORY?

    Wiemy doskonale, że wybór odpowiedniego upominku potrafi przyprawić o zawrót głowy? Mnogość ofert, bez względu na nasze własne upodobania i gusta, każe bowiem sprawdzić każdą z ofert kilkukrotnie. Niezależnie od okazji, o prawidłowo wybrany i spersonalizowany kosz upominkowy, wcale nie jest łatwo. Czy rzeczywiście w dzisiejszych czasach wystarczy zamówić i podarować po prostu kosze ze słodyczami? Czy wręcz przeciwnie? Należy pamiętać, że w rzeczywistości piękny kosz prezentowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, to także wizytówka firmy!

    phone-handsetmap-markercrossmenuchevron-down