• Eleganckie. Niepowtarzalne. Spersonalizowane

  Upominki dla firm

  Doskonałe podziękowanie dla Twoich pracowników
 • Oferta "szyta na miarę" - indywidualne dostosowana do oczekiwań

  Prezent Biznesowy

  Pewna inwestycja w budowanie relacji z kontrahentami
 • Idealny prezent dla kontrahentów, klientów, pracowników?

  Personalizacja

  SZYBKOŚĆ. PROFESJONALIZM. DOPASOWANIE


Prezent “na Miarę”

Dlaczego "Prezent na Miarę"?

Od początku istnienia Gift Factory towarzyszy nam myśl:

Może i nie istnieją rzeczy idealne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dążyć do ich stworzenia

Z takim przekonaniem wyszliśmy do naszych klientów tworząc usługę "Prezent na Miarę".

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najskrupulatniej przygotowany gotowy zestaw, wypełniony starannie wyselekcjonowanymi produktami najwyższej jakości, nie zawsze jest w stanie sprostać Państwa szczególnym wymaganiom.

Wybierając stworzony przez nas Gift Box zamiast dawnych koszy prezentowych stawiacie Państwo na nowoczesność oraz pełne dopasowanie do Państwa oczekiwań i subiektywnego gustu.

Jak tworzymy "Prezent na Miarę"?

Stworzenie idealnego "Prezentu na Miarę" wymaga szczególnej organizacji, dlatego podzieliliśmy je na 3 etapy:

1. Wywiad z Klientem

Stworzenie idealnego zestawu prezentowego zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów wymaga zebrania szczegółowych informacji. Najważniejszą z nich jest dla nas oczywiście okazja, na którą przygotowujemy zestaw. Już ta informacja pozwoli nam na stworzenie wyjściowej koncepcji. Zupełnie inaczej kształtujemy przecież zestawy świąteczne,  prezenty na spotkania firmowe, czy uroczystości rocznicowe.

"Prezent na Miarę" od początku przygotowywany jest w zgodzie z Państwa oczekiwaniami i gustem. W przeciwieństwie do ofert z ograniczonych wyborem, zawierających szereg podobnych do siebie koszty prezentowych, my od początku pytamy o Państwa preferencje. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem dotyczący produktów, które chciałby widzieć w swoim pudełku. Szczególnie cenimy klientów, który potrafią nas zaskoczyć :)! To właśnie dzięki nim nawet nasza podstawowa oferta pełna jest nieoczekiwanych delikatesów (stąd w zestawach znajdziecie Państwo np. marmoladę z oliwek, włoski ocet jabłkowy, czy suszoną wołowinę - wszystko według potrzeb).

Sens stworzenia oferty na miarę ma też wymiar pragmatyczny, uzyskujemy jasną informację dotyczącą przeznaczonego na ten cel budżetu oraz ilości przygotowywanych "giftboxów".

okazja

Okazja

ilosc

Liczba sztuk

produkty

Produkty

budzet

Budżet

 

2. Stworzenie Koncepcji i Zestawu

Przygotowanie zestawu upominkowego wydaje się dziecinnie proste - ładne pudełko, dobry alkohol, jakieś smakołyki i gotowe. Cóż... w Gift Factory utrudniamy sobie wszystko. Nad stworzeniem każdego naszego zestawu prezentowego czuwa grupa ludzi od stolarza po stylistę. Skoro zaś "Zestaw na Miarę" to zestaw specjalnie dla Państwa, projektujemy go zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

Wiemy, że nie jesteśmy nieomylni, dlatego nim zaczniemy pakować i przyozdabiać, konsultujemy z Państwem naszą propozycję. Nasz towaroznawca przedstawia Państwu produkty uwzględnione w przygotowanym zestawie oraz omawia ewentualne zmiany (oczywiście zawsze służąc swoją wiedzą i pomocą).

Dopiero ostatecznie zaakceptowany przez Państwa zestaw zostaje przekazany do produkcji. Tylko wówczas możemy go przecież nazwać "Zestawem na Miarę".

pomysl

Stworzenie projektu

propozycja

Przedstawienie propozycji

profesjonalne-konsultacje

Konsultacje z klientem

prezent

Gotowy "Prezent na Miarę"

3. Doszlifowanie Szczegółów Zamówienia

Prezent idealny nierzadko, poza eleganckim wyglądem i satysfakcjonującą zawartością, musi zostać wzbogacony o dodatkowe elementy.

W ofercie dodatkowej proponujemy Państwu uzupełnienie zamówienia o m.in.: oznakowanie własną marką przygotowywanych podarunków (branding), wzbogacenie zestawu o odpowiednią dekorację okazjonalną (szczególnie polecane przy zestawach świątecznych - bożonarodzeniowych i wielkanocnych), dołączenie do zestawu własnych materiałów (wizytówki, foldery etc.).

Gift Factory wyzwań się nie boi i szczyci się ludźmi o otwartych umysłach, a zatem jeżeli  macie Państwo jakieś szczególne życzenia wobec projektowanych dla Państwa zestawów prezentowych, z pewnością postaramy się im sprostać!

branding

Branding zestawu

dekoracja

Dekoracja okazjonalna

materialy

Załączenie materiałów firmowych

usluganazyczenie

Inne (na życzenie)

Wyślij zapytanie

Comments are closed.