• Eleganckie. Niepowtarzalne. Spersonalizowane

  Upominki dla firm

  Doskonałe podziękowanie dla Twoich pracowników
 • Oferta "szyta na miarę" - indywidualne dostosowana do oczekiwań

  Prezent Biznesowy

  Pewna inwestycja w budowanie relacji z kontrahentami
 • Idealny prezent dla kontrahentów, klientów, pracowników?

  Personalizacja

  SZYBKOŚĆ. PROFESJONALIZM. DOPASOWANIE


O nas

Prezent Biznesowy od Gift Factory

taktowny | uniwersalny | modny

O nas

Wierzymy, że za każdy prezent opowiada swoją historię i to właśnie ona jest naszą motywacją do działania. Gift Factory For Business to projekt, który z powodzeniem łączy ze sobą produkcję ekskluzywnych zestawów prezentowych z usługami marketingowymi i wizerunkowymi.

Z każdym kolejnym przygotowywanym przez nas podarunkiem, upewniamy się, że  jego istota tkwi w intencji obdarowującego. Nie ma znaczenia, czy prezent ma na celu zintegrować zespół, przekazać podziękowania pracownikom, czy po prostu upamiętnić ważne dla Państwa Firmy wydarzenie. To co wiemy na pewno to fakt, że musi być wyjątkowy!

Dobrze skomponowany prezent biznesowy to jednak nie tylko produkty, które wchodzą w jego skład, ale także opakowanie, które niesie swój przekaz. W Gift Factory For Business wzięliśmy pod uwagę Państwa różnorodne preferencje w zakresie identyfikowania prezentów biznesowych. Przyczyna, dla której obdarowujecie swoich pracowników lub kontrahentów zestawami upominkowymi, stanowi dla nas swoistą misję - dokładamy wszelkich starań, aby ją spełnić! Grawerujemy dedykacje z podziękowaniami, imiona osób, których prezent musi być wyjątkowy, drukujemy pomyślne życzenia i wesołe dykteryjki. Kolorystyka logotypu Państwa firmy może być dla nas inspiracją, albo wyraźną instrukcją podczas realizacji zamówienia.

"Gift Factory" to miejsce, w którym codziennie tworzymy dla Państwa propozycje prezentów, które mają swój przekaz i mówią same za siebie. Stronimy od nieaktualnych już rozwiązań - oklepanych koszy prezentowych i  toreb upominkowych wypełnionych zawsze tymi samymi produktami.  Nie ma dla nas nic lepszego, niż opowiedzenie Państwa historii poprzez najwyższej jakości produkty, zapakowane i zaprezentowane w możliwie najbardziej wyrafinowany i elegancki sposób.

Jak działamy?

Sumienność - Kreatywność - Najwyższa Jakość - Elastyczność - Terminowość

W Gift Factory wierzymy, że na idealny prezent składa się szereg czynników. Szeroka oferta to podstawa, jednak bez odpowiedniego zaangażowania całego zespołu nie bylibyśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. 

Przyjęcie zamówienia

Od momentu złożenia zapytania, przebieg współpracy koordynuje dedykowany Państwu doradca Gift Factory. To on pomoże Państwu wybrać idealny zestaw prezentowy, doradzi jaki upominek najlepiej spełni Państwa oczekiwania oraz w wypadku indywidualnych oczekiwań zasugeruje wybór "Prezentu Szytego na Miarę".

Konsultacje

Wierzymy, że razem z rynkiem zmienia się i konsument. Świadomość i celowość podejmowanych przez Państwa wyborów powoduje, że ciągle się rozwijamy i uczymy. Z tego powodu podczas wyboru doskonałego zestawu upominkowego dla pracowników lub kontrahentów mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego towaroznawcy i sommeliera. Kiedy konsultacje z klientem, zarówno te dotyczące sposobu opakowania prezentu biznesowego, jak i jego zawartości, zostaną zakończone, zestaw zostaje przekazany do produkcji.

Produkcja zestawów

W Gift Factory precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to podstawa, dlatego ostateczna wersja przygotowanego dla Państwa zestawu upominkowego zawsze podlega szczegółowej kontroli. Zestawy przygotowujemy z użyciem najwyższej jakości delikatesów i alkoholi z całego Świata.

Branding i Dekoracja

Każda linia prezentów w Gift Factory to nie sztampowe kosze prezentowe, ale podarunki przygotowane specjalnie dla Państwa. Dlatego, nawet jeżeli zdecydujecie się Państwo na wybór gotowych zestawów z linii Gift Factory Basic, zostaną one spersonalizowane według Państwa oczekiwań. Razem z konsultantem Gift Factory wybierzecie Państwo idealną, dopasowaną do okazji dekorację oraz ustalicie formę personalizacji prezentu - grawerunek na wieczku, kartę z życzeniami, logowaną etykietę, kolory wstążek i dekoracji.

Szybki Czas Realizacji i Terminowa Dostawa

Wiemy jednak, że to co w biznesie liczy się najbardziej to czas, dlatego sukces naszej firmy w dużej mierze zawdzięczamy naszym logistykom.. To oni sprawnie nadzorują proces pakowania paczek do wysyłki i dbają o to, aby dotarły one do Państwa na czas.

Czym dla nas jest idealny prezent biznesowy?

To upominek powstały według Państwa wytycznych, spełniający wszystkie (nawet najbardziej wyszukane) oczekiwania, który dotarł do Państwa terminowo i w stanie idealnym.

Co nas wyróżnia?

Wyselekcjonowane Produkty

Dbamy o to, aby każdy tworzony przez nas zestaw wypełniały najwyższej jakości produkty z całego świata. Nie faworyzujemy naszych dostawców pod kątem regionalnym. Szacunkiem i zaufaniem obdarzyliśmy tych z wytwórców, który dbają zarówno o smak, jak i jakość składników użytych w procesie produkcji. Choć oczywiście kluczem do naszych wyborów, na pierwszym miejscu, zawsze pozostaje smak cenimy sobie zdanie "autorytetów".

Z tego powodów w naszych zestawach upominkowych znajdziecie Państwo delikatesy oznaczone certyfikatami m.in.: IGP (Indicazione Geografica Protetta - Chronione Oznaczenie Geograficzne), DOP (Denominazione di Origine Protetta – Chroniona Nazwa Pochodzenia), europejskim certyfikatem BIO oraz wyróżnione na międzynarodowych konkursach m.in. Great Taste Awards London, „Best of the Best- National Competition" w różnych kategoriach, Superior Taste Award International Taste & Quality Institute Brussels, Presentación do XVIII Salón de Gourments de Madrid...Cóż... Jesteśmy dumni, że możemy tak wymieniać niemal bez końca.

Unikatowe Opakowanie Gift Box

Wiemy, że niekiedy "prościej" oznacza "lepiej". Tą zasadą kierowaliśmy się projektując nasz firmowy Gift Box. Eleganckie drewniane pudełko, z wysuwanym wieczkiem i prostą grafiką stanowi idealne opakowanie dla każdego zestawu prezentowego.Nieocenioną zaletą proponowanego przez nas opakowania jest także starannie zaprojektowany, czytelny sposób brandowania zestawów. Wprowadzony przez nas system identyfikacji wizualnej pozwala na eleganckie i niezwykle czytelne spersonalizowanie wybranego przez Państwa zestawu.W naszej ofercie, obok drewnianego pudełka prezentowego w stylu eco, znajdziecie Państwo także szereg alternatywnych propozycji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, na życzenie Klienta projektujemy opakowania prezentowe w dowolnym kształcie, kolorze, wykonane z przeróżnych materiałów.Specjalnie dla naszych wymagających Klientów przygotowaliśmy również szeroką ofertę usług dodatkowych w zakresie brandingu opakowań. Ciekawy sposób personalizacji prezentów biznesowych niesie za sobą nieocenioną wartość marketingową. Tylko taka forma podarunku dla pracowników i kontrahentów ma szanse sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Produkując prezenty najwyższej jakości, zapakowane w opakowania o ogromnym potencjale marketingowym udowadniamy, że nieciekawy kosz prezentowy to już przeżytek.

Elastyczny Budżet

Nic dodać nic ująć. Niepodważalne prawa ekonomi mówią nam, iż skoro budżety rzadko są z gumy i rzadko dają się rozciągnąć, my musimy umieć się w nich zmieścić. Tą umiejętność zaś posiedliśmy już niemal do perfekcji. Nie tylko stworzyliśmy gotową ofertę w niezwykle szerokim przedziale finansowym, ale także przygotowaliśmy dla naszych Klientów usługę "Prezent na Miarę". To właśnie dzięki niej mamy możliwość stworzyć zestaw prezentowy nie tylko zgodny z Państwa oczekiwaniami, ale także z zaplanowanym budżetem.W naszej gotowej ofercie nie znaleźliście Państwo prezentu, którego szukacie? Żadna z naszych propozycji prezentowych nie wpisuje się w Państwa budżet lub oczekiwania formalne? Dla nas nie istnieją wyzwania niemożliwe - wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o swoich wymogach, a postaramy się im sprostać!

Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy! Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pasję i zaangażowanie!

Zaufali Nam

round