Gift Factory, czyli zestawy prezentowe inaczej

kilka słów o nas

Wierzymy, że za każdy prezent opowiada swoją historię i to właśnie ona jest naszą motywacją do działania. Gift Factory For Business to projekt, który z powodzeniem łączy ze sobą produkcję ekskluzywnych zestawów prezentowych z usługami marketingowymi i wizerunkowymi. Nasze paczki prezentowe komponujemy z dbałością o każdy szczegół, bo wiemy, że dobrze dobrany prezent zachwyca i sprawdza się na każdą okazję.

Z każdym kolejnym przygotowywanym przez nas podarunkiem, upewniamy się, że jego istota tkwi w intencji obdarowującego. Nie ma znaczenia, czy prezent ma na celu zintegrować zespół, czy też przekazać podziękowania pracownikom. Być może ma na celu upamiętnić ważne dla wydarzenie dla Waszej Firmy, a może po prostu zachwycić? To co wiemy na pewno to fakt, że musi być wyjątkowy!

Dobrze skomponowane biznesowe paczki prezentowe to jednak nie tylko produkty, które wchodzą w ich skład. Nie bez znaczenia pozostaje także opakowanie, które niesie swój przekaz. W Gift Factory wzięliśmy pod uwagę różnorodne preferencje w zakresie identyfikowania prezentów biznesowych. Przyczyna, dla której chcecie obdarować swoich pracowników lub kontrahentów zestawami upominkowymi, stanowi dla nas swoistą misję. Dokładamy wszelkich starań, aby ją spełnić! Grawerujemy dedykacje z podziękowaniami, życzenia świąteczne i okazjonalne. Kolorystyka logo Waszej Firmy może być dla nas inspiracją, albo wyraźną instrukcją podczas realizacji zamówienia.

Gift Factory to miejsce, w którym codziennie tworzymy dla Państwa propozycje ekskluzywnych koszy prezentowych. Wiemy bowiem, że mają one swój przekaz i powinny mówić same za siebie. Stronimy od nieaktualnych już rozwiązań - oklepanych koszy prezentowych i toreb upominkowych wypełnionych zawsze tymi samymi produktami. Nie ma dla nas nic lepszego, niż opowiedzenie Państwa historii poprzez najwyższej jakości asortyment, zapakowany i zaprezentowany w możliwie najbardziej wyrafinowany i elegancki sposób.

ORYGINALNE paczki prezentowe, czyli...

Co nas wyróżnia?

Wyselekcjonowane Produkty

Dbamy o to, aby każdy tworzony przez nas prezent firmowy wypełniały najwyższej jakości produkty z całego świata. Nie faworyzujemy naszych dostawców pod kątem regionalnym. Szacunkiem i zaufaniem obdarzyliśmy tych z wytwórców, który dbają zarówno o smak, jak i jakość składników użytych w procesie produkcji. Oczywiście kluczem do naszych wyborów, na pierwszym miejscu, zawsze pozostaje smak. Do naszych wyjątkowych prezentów selekcjonujemy najlepsze delikatesowe produkty. Cały asortyment, wchodzący w skład naszych paczek prezentowych, możecie także zakupić hurtowo na naszej platformie Rarytasy i Wino

Zarówno w naszych luksusowych zestawach prezentowych, jak i drobniejszych upominkach dla firm znajdziecie niezwykłe rarytasy. Delikatesy, które wchodzą w ich skład, nierzadko zostały oznaczone certyfikatami lub wyróżnione nagrodami.  Wsród certyfikatów znajdziecie m.in.: IGP (Indicazione Geografica Protetta - Chronione Oznaczenie Geograficzne), DOP (Denominazione di Origine Protetta – Chroniona Nazwa Pochodzenia) oraz europejski certyfikat BIO.  

Nasze delikatesy niejednokrotnie zostały także wyróżnione na międzynarodowych konkursach m.in. Great Taste Awards London, „Best of the Best- National Competition" w różnych kategoriach, Superior Taste Award International Taste & Quality Institute Brussels, Presentación do XVIII Salón de Gourments de Madrid... Cóż... Jesteśmy dumni, że możemy tak wymieniać niemal bez końca.
zobacz ofertę
Luksusowe kosze delikatesowe, ekskluzywne paczki prezentowe dla firm
Drewniana skrzynka prezentowa kosze prezentowe

Unikatowe Opakowanie Gift Box

Wiemy, że niekiedy "prościej" oznacza "lepiej". Tą zasadą kierowaliśmy się projektując nasz firmowy Gift Box. Eleganckie drewniane pudełko, z wysuwanym wieczkiem i prostą grafiką świetnie sprawdzi się jako opakowanie dla każdego zestawu prezentowego. Nieocenioną zaletą proponowanego przez nas opakowania jest także starannie zaprojektowany, czytelny sposób brandowania zestawów. Wprowadzony przez nas system identyfikacji wizualnej pozwala na eleganckie i niezwykle czytelne spersonalizowanie wybranych przez Was koszy podarunkowych. Nasze boxy prezentowe oferujemy w różnych rozmiarach. 

Obok drewnianego pudełka prezentowego w stylu eco, w naszej ofercie znajdziecie także szereg alternatywnych propozycji opakowań. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Na życzenie Klienta projektujemy opakowania prezentowe w dowolnym kształcie, kolorze, wykonane z przeróżnych materiałów. Specjalnie dla naszych wymagających Klientów przygotowaliśmy również szeroką ofertę usług dodatkowych w zakresie brandingu eleganckich opakowań.

Ostatecznie ciekawy sposób personalizacji prezentów biznesowych niesie za sobą nieocenioną wartość marketingową. Tylko taka forma podarunku dla pracowników i kontrahentów ma szanse sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Produkując prezenty najwyższej jakości, zapakowane w opakowania o ogromnym potencjale marketingowym udowadniamy, że nieciekawy kosz prezentowy to już przeżytek. Krótko mówiąc dobrze skomponowany prezent dla klientów i pracowników to sposób na zbudowanie trwałych relacji biznesowych. To także okazja do wyrażenia wdzięczności i w pewnym sensie inwestycja w długoterminowe kontakty twojej firmy.
dowiedz się więcej

Elastyczny Budżet

Nic dodać nic ująć. Niepodważalne prawa ekonomi mówią nam, iż skoro budżety rzadko są z gumy i rzadko dają się rozciągnąć, my musimy umieć się w nich zmieścić. Tą umiejętność zaś posiedliśmy już niemal do perfekcji. Po pierwsze stworzyliśmy gotową ofertę paczek prezentowych w niezwykle szerokim przedziale finansowym. Po drugie przygotowaliśmy także dla naszych Klientów usługę "Prezent na Miarę". To właśnie dzięki niej mamy możliwość stworzyć paczki prezentowe nie tylko zgodne z Państwa oczekiwaniami, ale także z zaplanowanym budżetem. 

W naszej gotowej ofercie nie znaleźliście Państwo koszy delikatesowych, których szukacie? Żadna z naszych starannie skomponowanych propozycji prezentowych nie wpisuje się w budżet lub oczekiwania formalne? Dla nas nie istnieją wyzwania niemożliwe - wystarczy, że poinformujecie nas o swoich wymogach, a postaramy się im sprostać! Szukasz pomysłu na prezent? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
wyślij zapytanie
Paczki prezentowe w budżecie Paczki dla firm

spersonalizowane kosze prezentowe z dostawą, czyli...

Jak działamy?

Sumienność - Kreatywność - Najwyższa Jakość - Elastyczność - Terminowość

W Gift Factory wierzymy, że na idealny prezent składa się szereg czynników. Szeroka oferta to podstawa, jednak bez odpowiedniego zaangażowania całego zespołu nie bylibyśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. 

Przyjęcie zamówienia

Od momentu złożenia zapytania, przebieg współpracy koordynuje dedykowany doradca Gift Factory. Z pewnością pomoże on wybrać idealne paczki prezentowe i doradzi jaki upominek najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Oczywiście w wypadku indywidualnych oczekiwań zasugeruje wybór "Prezentu Szytego na Miarę".

Konsultacje

Wierzymy, że razem z rynkiem zmienia się i konsument. Świadomość i celowość podejmowanych przez Państwa wyborów powoduje, że ciągle się rozwijamy i uczymy. Z tego powodu podczas wyboru doskonałego zestawu upominkowego dla pracowników lub kontrahentów mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego towaroznawcy i sommeliera. Kiedy konsultacje z klientem, zarówno te dotyczące sposobu opakowania prezentu biznesowego, jak i jego zawartości, zostaną zakończone, zestaw zostaje przekazany do produkcji.

Produkcja zestawów

W Gift Factory precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to podstawa, dlatego ostateczna wersja przygotowanego dla Państwa zestawu upominkowego zawsze podlega szczegółowej kontroli. Zestawy przygotowujemy z użyciem najwyższej jakości delikatesów i alkoholi z całego Świata.

Branding i Dekoracja

Każda linia prezentów w Gift Factory to nie sztampowe kosze prezentowe, ale podarunki przygotowane specjalnie dla Państwa. Dlatego, nawet jeżeli zdecydujecie się Państwo na wybór gotowych zestawów z linii Gift Factory Basic, zostaną one spersonalizowane według Państwa oczekiwań. Razem z konsultantem Gift Factory wybierzecie Państwo idealną, dopasowaną do okazji dekorację oraz ustalicie formę personalizacji prezentu - grawerunek na wieczku, kartę z życzeniami, logowaną etykietę, kolory wstążek i dekoracji.

Szybki Czas Realizacji i Terminowa Dostawa

Wiemy jednak, że to co w biznesie liczy się najbardziej to czas, dlatego sukces naszej firmy w dużej mierze zawdzięczamy naszym logistykom.. To oni sprawnie nadzorują proces pakowania paczek do wysyłki i dbają o to, aby dotarły one do Państwa na czas.

zaufali nam

Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów to najlepsza rekomendacja dla naszej pracy! Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pasję i zaangażowanie!

phone-handsetmap-markercrossmenu