• Eleganckie. Niepowtarzalne. Spersonalizowane

  Upominki dla firm

  Doskonałe podziękowanie dla Twoich pracowników


  Napisz do nas!


 • Oferta "szyta na miarę" - indywidualne dostosowana do oczekiwań

  Prezent Biznesowy

  Pewna inwestycja w budowanie relacji z kontrahentami


  Napisz do nas!


 • Idealny prezent dla kontrahentów, klientów, pracowników?

  Personalizacja

  SZYBKOŚĆ. PROFESJONALIZM. DOPASOWANIE


  Napisz do nas!

Gift Factory For Business

_n4a4201

Idealny Prezent? Tylko z Gift Factory!

 

Napisz do nas!

Gift Factory For Business to projekt powstały z myślą o budowaniu pozytywnych relacji z kontrahentami i pracownikami poprzez dobrze skomponowany, spersonalizowany podarunek.

Specjalizujemy się w profesjonalnym komponowaniu delikatesowych zestawów biznesowych. Zawsze podążamy z duchem czasu w stronę perfekcyjnych rozwiązań. To właśnie nowatorstwo wyróżnia nas na tle konkurencji, oferującej najróżniej nazwane kosze (kosze prezentowe, kosze upominkowe, kosze okazjonalne).
.
Zestawy prezentowe sygnowane marką Gift Factory to niezwykle proste, autorskie pudełka wypełnione najwyższej jakości produktami. Ich kompozycja to nie przypadek - czuwa nad nią niestrudzenie nasz towaroznawca, skrupulatnie opisując i przestawiając każdy delikatesowy przysmak wchodzący w ich skład.
.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko produkty typu gourmet food, nagradzane na międzynarodowych konkursach kulinarnych i odznaczane certyfikatami jakości, ale także całe kompozycje dedykowane weganom i wegetarianom lub uwzględniające inne diety eliminacyjne (np. kompozycje bez glutenu). W swojej ofercie uwzględniliśmy także najwyższej jakości słodkie propozycje dla miłośników tradycyjnych rozwiązań. Kosze pełne słodyczy z całego świata uzupełniliśmy o m.in. suszone owoce, konfitury, czy sery.
.
Zestawy prezentowe sygnowane przez markę Gift Factory prezentowane są w pięciu kolekcjach: bronze, silver, gold, platinium, diamond w ramach serwisu www.giftfactory.com.pl. W ramach gotowej propozycji Gift Factory Basic, kreatorzy z Gift Factory stworzyli kompletną, ale i różnorodną ofertę zestawów upominkowych.
.
Przypominamy jednak, że stanowią one jedynie wybrane przykłady naszych realizacji. Kluczem do sukcesu dla naszej marki okazała się być usługa "Prezent Szyty na Miarę", dzięki której możemy spełniać Państwa szczególne oczekiwania.

Nasze Zestawy Prezentowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 5 kolekcji gotowych zastawów prezentowych: bronze, silver, gold, platinium, diamond. Stanowią one naszą przykładową ofertę, w ten sposób prezentujemy Państwu nasze najwyższe standardy, jakość proponowanych usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możecie Państwo:

 • wybrać swój ulubiony zestaw spośród gotowych propozycji,
 • dowolnie zmienić lub uzupełnić zestaw prezentowy z wybranej kolekcji,
 • skorzystać z opcji "Szyty na miarę". Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz prezent sprostał, nawet najbardziej wyjątkowym, oczekiwaniom naszych klientów. Z tego powodu komponujemy zestawy "na miarę", konsultując z Państwem ich wygląd, zawartość, a nawet docelowy przekaz.

Kolekcja Bronze

< 100 PLN netto

Kolekcja Silver

100 - 200 PLN netto

Kolekcja Gold

201 - 300 PLN netto

Kolekcja Platinium

301 - 400 PLN netto

Kolekcja Diamond

> 400 PLN netto

Oferta

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Chcemy, aby każdy skomponowany przez nas prezent trafiał idealnie w gust i oczekiwania naszych Klientów, przecież to ich zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

Nigdy nie stoimy w miejscu, podobnie jest z naszą ofertą. Nasze spojrzenie na branżę upominkową jest świeże i nowoczesne: nie może zostać w tyle - musi nadążyć za klientem. Nasza oferta to na nowo wymyślona konwencja pudełka prezentowego. "Eleganckie i wyrafinowane kosze prezentowe" oraz "stonowane kosze upominkowe" z radością porzucamy, żeby móc śmiało zaoferować Państwu prezent na miarę Państwa oczekiwań - nowoczesny, zapakowany prosto ale z gustem, dający możliwość zaprezentowania Państwa marki, którego zawartość nadąża za rosnącymi oczekiwaniami klientów.

 

Pełna oferta

Dlaczego my?

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z klientami indywidualnymi, specjalistami z branży, jak i przedsiębiorcami o wyraźnie określonych oczekiwaniach, pozwoliły nam na stworzenie całej kolekcji najwyższej jakości pudełek prezentowych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym od lat obdarowują nas nasi Klienci. Tym bardziej, że nasza oferta różni się znacznie od "analogicznych" propozycji na naszym rynku. To co nas wyróżnia to fakt, że ofertę różnicujemy  pod względem okazji, na którą przygotowujemy podarunki. Nie uznajemy kompromisów, wedle których kosze okazjonalne to inaczej nazwane kosze prezentowe, a te z kolei są tożsame z koszami upominkowymi. Każdy z naszych prezentów to wyjątkowy, zindywidualizowany i zawsze nader smaczny projekt.

Wyślij zapytanie


indywidualne-rozwiazania

Indywidualne rozwiązania

Tworzymy upominki businessowe według specjalnych oczekiwań klientów. Konsultujemy zawartość, dopasowujemy kolorystykę, personalizujemy opakowanie.

elastyczny-budzet

Elastyczny budżet

Niemal nieograniczona szerokość naszej oferty umożliwia nam dopasowanie przygotowywanej dla Państwa propozycji do ustalonego wcześniej budżetu.

nowatorskie-rozwiazania

Nowoczesne metody działania

Idziemy z duchem czasu! Wiemy, że prezent businessowy to inwestycja w kreowanie nowoczesnego wizerunku Państwa firmy. Stawiamy na elegancki design, wysokojakościowe produkty i
innowacyjny branding.

produkty-jakosci-premium

Produkty najwyższej jakości

Do naszych zestawów prezentowych wyselekcjonowaliśmy najwyższej jakości produkty z wszystkich zakątków świata. Wśród naszych dostawców znajdują się tradycyjne manufaktury spożywcze, producenci odznaczani nagrodami na festiwalach kulinarnych, najlepsze winiarnie i browary rzemieślnicze.

produkty-z-lokalnych-manufaktur

Wyroby z lokalnych manufaktur

Szczególnym zaufaniem obdarzamy lokalnych, polskich wytwórców. Nasza współpraca skutkuje, z jednej strony wypełnionymi po brzegi pudełkami prezentowymi, z drugiej zaś popularyzacją tych wspaniałych, acz niewielkich zakładów rzemieślniczych.