Dla biznesu

Od początku istnienia marki, Gift Factory to projekt skupiony na potrzebach i zmieniających się oczekiwaniach Klientów biznesowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zamówień dla firm, realizując zamówienia w sektorze B2B.

Rozumiejąc znaczenie prezentów delikatesowych w procesie budowania pozytywnych relacji z kontrahentami i pracownikami, przygotowaliśmy szereg rozwiązań pozwalających na kompleksową obsługę zamówień na kosze prezentowe.

Zawsze podążamy z duchem czasu w stronę optymalnych rozwiązań. Skupiamy się nie tylko na najwyższej jakości dostarczanych przez nas produktów, ale także na ich walorach marketingowych oraz ich właściwym dostarczeniu do Klienta.

Nasze opakowania

Drewniana skrzynka prezentowa kosze prezentowe
skrzynka drewniana

Eleganckie drewniane pudełko, z wysuwanym wieczkiem i naturalnym wypełnieniem z wełny drzewnej stanowi idealne opakowanie dla każdego zestawu prezentowego.

Skrzynki drewniane od Gift Factory proponujemy w siedmiu dopasowanych do zawartości rozmiarach. Od prostej skrzynki na wino (idealnie sprawdzającej się w upominkach biznesowych typu “single bottle”, po drewniane opakowanie na złożony z licznych delikatesów prezent w rozmiarze 36 x 50 cm.

Nieocenioną zaletą proponowanego przez nas opakowania jest także starannie zaprojektowany, czytelny sposób brandowania zestawów. Wprowadzony przez nas system identyfikacji wizualnej pozwala na eleganckie i niezwykle czytelne spersonalizowanie wybranego przez Państwa zestawu.

Zamykana skrzynka prezentowa sprawdzi się świetnie także, kiedy prezent wysyłany jest bezpośrednio do odbiorcy, na co nie pozwoliłby tradycyjny kosz prezentowy.

jakościowe opakowanie kartonowe

Najwyższej jakości zamykane opakowania kartonowe od Gift Factory, stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznego drewnianego giftbox’a.

Kartony wykonywane są z gatunkowej tekstury, w aż 32 możliwych kolorach do wyboru wg wzornika. Podobnie jak skrzynki, opakowania z kartonu oferujemy w licznych, dopasowanych do zawartości rozmiarach.

Dbając o wartość marketingową zestawów biznesowych, proponujemy szereg rozwiązań dotyczących personalizacji opakowania. Od prostych wycięć logotypu (z podklejeniem w wybranym przez Państwa kolorze), aż po złożone wzory i grawerunek na kartonie. Ogromne zróżnicowanie kartonów prezentowych pozwoliło na dostosowanie personalizacji także pod kątem kolorystycznej identyfikacji wizualnej.

Podobnie jak skrzynka drewniana, tak i zamykany karton z grubej tektury odpowiada wymogom logistycznym i umożliwia wysyłkę zestawów bezpośrednio do ich odbiorców.

formy personalizacji

personalizacja zestawów

wizytówka firmy - drewniana skrzynka

grawerowany logotyp
Ciekawy sposób zmiany opakowania prezentowego w logowany gadżet.
banderola z nadrukiem
Idealne miejsce na umieszczenie świątecznych życzeń lub dedykacji.
karta z życzeniami
Klasyczna, gustowna forma personalizacji.

personalizacja zestawów

wizytówka firmy - karton prezentowy

grawerunek logotypu
Ciekawy sposób zmiany opakowania prezentowego w logowany gadżet.
wycięcie z podklejeniem
Rozwiązanie umożliwiające podjlejenie logo zgodnie z kluczem wizualnym firmy.
Hot stamping
Personalizacja typu premium. 
W dwóch wariantach - folia złota / folia srebrna

WZORNIKI

  • Wybierz kolor kartonu prezentowego (pobierz wzornik)
  • Wybierz wzór świąteczny (pobierz wzornik)

logistyka

BEZPIECZNA WYSYŁKA ZBIORCZA ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH

Nasze opakowania prezentowe umożliwiają optymalizację kosztów wysyłki zbiorczej prezentów. Ich prostopadłościenny kształt oraz trwałość pozwalają na
umieszczenie na jednej palecie około 100 zestawów prezentowych (zależnie od wybranego produktu i jego rozmiarów).

Nasze wieloletnie doświadczenie w ich pakowaniu pozwala na bezpieczną, właściwie zabezpieczoną wysyłkę paletową zamówionych zestawów, bez obawy
o ich uszkodzenie w transporcie.

Wyślij zapytanie o wycenę

WYSYŁKA JEDNOSTKOWA ZESTAWÓW BEZPOŚREDNIO DO ODBIORCÓW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów świadczymy usługę wysyłki jednostkowej zestawów prezentowych bezpośrednio do odbiorców.
Na podstawie otrzymanej listy wysyłkowej, realizujemy kompleksowo całe zamówienie wraz z usługą dystrybucyjną.

Zestawy przygotowujemy do transportu kurierskiego (osobny karton wysyłkowy, folia bąbelkowa) oraz nadajemy, z zachowaniem wszelkich zasad RODO. Usługa pakowania jednostkowego pozwala nie tylko na optymalizację kosztów, ale także czasu, a wiemy, że nierzadko to on jest najcenniejszą walutą dla naszych Klientów.

Wyślij zapytanie o wycenę
phone-handsetmap-markercrossmenu