• Oferta "szyta na miarę" - indywidualne dostosowana do oczekiwań klienta

  Prezent businessowy

  Pewna inwestycja w budowanie relacji z kontrahentami

  Napisz do nas!

 • Eleganckie. Niepowtarzalne. Spersonalizowane

  Upominki dla firm

  Doskonałe podziękowanie dla Twoich pracowników

  Napisz do nas!

 • Szukasz idealnego prezentu dla kontrahentów, klientów, pracowników?

  Indywidualny projekt

  SZYBKOŚĆ. PROFESJONALIZM. DOPASOWANIE

  Napisz do nas!

O Nas

Dlaczego Gift Factory?

_n4a4201
.
_n4a4250

Gift Factory For Business to projekt powstały z myślą o budowaniu pozytywnych relacji z kontrahentami i pracownikami poprzez dobrze skomponowany, spersonalizowany podarunek.

Specjalizujemy się w profesjonalnym komponowaniu delikatesowych zestawów biznesowych. Zawsze podążamy z duchem czasu w stronę perfekcyjnych rozwiązań. To właśnie nowatorstwo wyróżnia nas na tle konkurencji, oferującej najróżniej nazwane kosze (kosze prezentowe, kosze upominkowe, kosze okazjonalne).
.
Zestawy prezentowe sygnowane marką Gift Factory to niezwykle proste, autorskie pudełka wypełnione najwyższej jakości produktami. Ich kompozycja to nie przypadek - czuwa nad nią niestrudzenie nasz towaroznawca, skrupulatnie opisując i przestawiając każdy delikatesowy przysmak wchodzący w ich skład.
.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko produkty typu gourmet food, nagradzane na międzynarodowych konkursach kulinarnych i odznaczane certyfikatami jakości, ale także całe kompozycje dedykowane weganom i wegetarianom lub uwzględniające inne diety eliminacyjne (np. kompozycje bez glutenu). W swojej ofercie uwzględniliśmy także najwyższej jakości słodkie propozycje dla miłośników tradycyjnych rozwiązań. Kosze pełne słodyczy z całego świata uzupełniliśmy o m.in. suszone owoce, konfitury, czy sery.
.
Zestawy prezentowe sygnowane przez markę Gift Factory prezentowane są w pięciu kolekcjach: bronze, silver, gold, platinium, diamond w ramach serwisu www.giftfactory.com.pl. W ramach gotowej propozycji Gift Factory Basic, kreatorzy z Gift Factory stworzyli kompletną, ale i różnorodną ofertę zestawów upominkowych.
.
Przypominamy jednak, że stanowią one jedynie wybrane przykłady naszych realizacji. Kluczem do sukcesu dla naszej marki okazała się być usługa "Prezent Szyty na Miarę", dzięki której możemy spełniać Państwa szczególne oczekiwania.

Idealny Prezent? Tylko z Gift Factory!
.
Napisz do nas!

Jak działamy?

Sumienność - Kreatywność - Najwyższa Jakość - Elastyczność - Terminowość

 

W Gift Factory wierzymy, że na idealny prezent składa się szereg czynników. Szeroka oferta to podstawa, jednak bez odpowiedniego zaangażowania całego zespołu nie bylibyśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. 

Od momentu złożenia zapytania, przebieg współpracy koordynuje dedykowany Państwu doradca Gift Factory. To on pomoże Państwu wybrać idealny zestaw prezentowy, doradzi jaki upominek najlepiej spełni Państwa oczekiwania oraz w wypadku indywidualnych oczekiwań zasugeruje wybór "Prezentu Szytego na Miarę".

Wierzymy, że razem z rynkiem zmienia się i konsument. Świadomość i celowość podejmowanych przez Państwa wyborów powoduje, że ciągle się rozwijamy i uczymy. Z tego powodu podczas wyboru doskonałego zestawu upominkowego dla pracowników lub kontrahentów mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego towaroznawcy i sommeliera.

Kiedy konsultacje z klientem, zarówno te dotyczące sposobu opakowania prezentu biznesowego, jak i jego zawartości, zostaną zakończone, zestaw zostaje przekazany do produkcji. W Gift Factory Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to podstawa, dlatego ostateczna wersja przygotowanego dla Państwa zestawu upominkowego zawsze podlega szczegółowej kontroli.

Każda linia prezentów w Gift Factory to nie sztampowe kosze prezentowe, ale podarunki przygotowane specjalnie dla Państwa. Dlatego, nawet jeżeli zdecydujecie się Państwo na wybór gotowych zestawów z linii Gift Factory Basic, zostaną one spersonalizowane według Państwa oczekiwań. Razem z konsultantem Gift Factory wybierzecie Państwo idealną, dopasowaną do okazji dekorację oraz ustalicie formę personalizacji prezentu.

Wiemy jednak, że to co w biznesie liczy się najbardziej to czas, dlatego sukces naszej firmy w dużej mierze zawdzięczamy naszym logistykom.. To oni sprawnie nadzorują proces pakowania paczek do wysyłki i dbają o to, aby dotarły one do Państwa na czas!

Czym dla nas jest idealny prezent biznesowy? To upominek powstały według Państwa wytycznych, spełniający wszystkie (nawet najbardziej wyszukane) oczekiwania, który dotarł do Państwa terminowo i w stanie idealnym.

Co nas wyróżnia?

1. Wyselekcjonowane Produkty

Dbamy o to, aby każdy tworzony przez nas zestaw wypełniały najwyższej jakości produkty z całego świata. Nie faworyzujemy naszych dostawców pod kątem regionalnym. Szacunkiem i zaufaniem obdarzyliśmy tych z wytwórców, który dbają zarówno o smak, jak i jakość składników użytych w procesie produkcji. Choć oczywiście kluczem do naszych wyborów, na pierwszym miejscu, zawsze pozostaje smak cenimy sobie zdanie "autorytetów".

Z tego powodów w naszych zestawach upominkowych znajdziecie Państwo delikatesy oznaczone certyfikatami m.in.: IGP (Indicazione Geografica Protetta - Chronione Oznaczenie Geograficzne), DOP (Denominazione di Origine Protetta – Chroniona Nazwa Pochodzenia), europejskim certyfikatem BIO oraz wyróżnione na międzynarodowych konkursach m.in. Great Taste Awards London, „Best of the Best- National Competition" w różnych kategoriach, Superior Taste Award International Taste & Quality Institute Brussels, Presentación do XVIII Salón de Gourments de Madrid...
Cóż... Jesteśmy dumni, że możemy tak wymieniać niemal bez końca.

2. Unikatowe Opakowanie - Gift Box

Wiemy, że niekiedy "prościej" oznacza "lepiej". Tą zasadą kierowaliśmy się projektując nasz firmowy Gift Box.  Eleganckie drewniane pudełko, z wysuwanym wieczkiem i prostą grafiką stanowi idealne opakowanie dla każdego zestawu prezentowego.
Nieocenioną zaletą proponowanego przez nas opakowania jest także starannie zaprojektowany, czytelny sposób brandowania zestawów. Wprowadzony przez nas system identyfikacji wizualnej pozwala na eleganckie i niezwykle czytelne spersonalizowanie wybranego przez Państwa zestawu.

W naszej ofercie, obok drewnianego pudełka prezentowego w stylu eco, znajdziecie Państwo także szereg alternatywnych propozycji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, na życzenie Klienta projektujemy opakowania prezentowe w dowolnym kształcie, kolorze, wykonane z przeróżnych materiałów.

Specjalnie dla naszych wymagających Klientów przygotowaliśmy również szeroką ofertę usług dodatkowych w zakresie brandingu opakowań. Ciekawy sposób personalizacji prezentów biznesowych niesie za sobą nieocenioną wartość marketingową. Tylko taka forma podarunku dla pracowników i kontrahentów ma szanse sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Produkując prezenty najwyższej jakości, zapakowane w opakowania o ogromnym potencjale marketingowym udowadniamy, że nieciekawy kosz prezentowy to już przeżytek.

3. Elastyczny Budżet

Nic dodać nic ująć. Niepodważalne prawa ekonomi mówią nam, iż skoro budżety rzadko są z gumy i rzadko dają się rozciągnąć, my musimy umieć się w nich zmieścić. Tą umiejętność zaś posiedliśmy już niemal do perfekcji. Nie tylko stworzyliśmy gotową ofertę w niezwykle szerokim przedziale finansowym, ale także przygotowaliśmy dla naszych Klientów usługę "Prezent na Miarę". To właśnie dzięki niej mamy możliwość stworzyć zestaw prezentowy nie tylko zgodny z Państwa oczekiwaniami, ale także z zaplanowanym budżetem.

W naszej gotowej ofercie nie znaleźliście Państwo prezentu, którego szukacie? Żadna z naszych propozycji prezentowych nie wpisuje się w Państwa budżet lub oczekiwania formalne? Dla nas nie istnieją wyzwania niemożliwe - wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o swoich wymogach, a postaramy się im sprostać!